Szukaj książki:

Regulamin

Uwaga!!! Płyty CD i dyskietki 1,44 MB są sprzedawane jedynie razem z książkami, natomiast w sklepie zostały zamieszczone osobno ze względu na przepisy związane z podatkiem VAT. Za powstałe utrudnienie z góry przepraszamy.

Warunki zakupu w sklepie internetowym:


A. Klienci indywidualni

1. Zamówienia można składać za pomocą przygotowanego w tym celu formularza po wcześniejszym zarejestrowaniu sie na stronie i otrzymaniu hasła.
2. Przesłane zamówienie jest przez nas realizowane w tym samym dniu (od poniedziałku do soboty).
3. Zamówione książki dostarczamy drogą pocztową po otrzymaniu zapłaty, jednak nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od momentu zamówienia.
5. Klient posiada prawo odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni, ze wskazaniem wyjątków, o których mowa w art.. 10 ust.3. Przyjmujemy zwroty jedynie nienaruszonych książek oraz płyt CD. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.  
6. Od książek sprzedawanych w promocji i przecenionych nie udzielamy dodatkowego rabatu.
7. W przypadku opłaconego zamówienia na Ebooki, Audiobooki, informujemy że zakupione książki w wersji elektronicznej nie podlegają zwrotowi, a należność wpłacona ze książki w wersji elektronicznej nie jest zwracana.
8. W lipcu i sierpniu księgarnia będzie czynna w godzinach od godz. 9.00 do godz. 13.00. W soboty będzie zamknięta.

9. Zamówione książki wysyłane są pocztą za pobraniem. Opłatę pocztową za wysyłane książki wykazywać będziemy w osobnej pozycji i opodatkowywać stawką VAT 23% .


10. Do wartości zamówienia należy doliczyć koszty wysyłki w wysokości: od 1 kwietnia 2009 nowe stawki Poczty Polskiej

    * za pobraniem 15 zł     * płatność przelewem 15 zł     * płatność kartą płatniczą 15 zł

B. Hurtownicy, Biblioteki i Księgarze: warunki zakupu, płatności i wysokości rabatu uzgadniane będą indywidualnie.

C. Wypełnienie i wysłanie zamówienia upoważnia sprzedającego do wystawianie faktury VAT bez podpisu nabywcy na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów.

11. Zamówienie oczekujące na przedpłatę ponad dwa tygodnie zostaje anulowane.

12. Reklamacje można składać drogą elektroniczną, telefonicznie, listownie lub osobiście w księgarni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Sp. z o.o. 61 - 895 Poznań, ul. Powstańców Wlkp. 16. NIP: 778-13-41-595,  tel. 61 8543148 lub fax 61 8543147


Jeżeli chcesz zamówić dowolną inną książkę, której nie znajdziesz u nas w katalogu, napisz do nas, a my sprawdzimy, czy możemy ją dla Ciebie sprowadzić.

 

Płatności elektroniczne

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.