Szukaj książki:

O księgarni

W celu usprawnienia dystrybucji publikacji Wydawnictwa Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, w 1999 r. została powołana do życia Księgarnia Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Sp. z o.o. Księgarnia rozpoczęła działalność poszerzając stopniowo swoją ofertę handlową o publikacje renomowanych wydawnictw naukowych i akademickich. Obecnie w sprzedaży znajduje się ponad 6000 tytułów, nie tylko z dziedziny ekonomi, ale także prawa, administracji, nauk społecznych oraz języków obcych. Od 12 stycznia 2009 r. Księgarnia zmieniła nazwę na Księgarnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Sp. z o.o.

Sprzedaż książek prowadzona jest w Collegium Altum przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16. Od kilku lat książki sprzedawane są również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.ksiegarnia-ue.pl.

Dzięki stale rozbudowywanym kontaktom Księgarni UE w Poznaniu Sp. z o.o. (także internetowym) z księgarniami i hurtowniami w Wielkopolsce, na Pomorzu, Śląsku, Małopolsce oraz w Warszawie, książki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu znane są czytelnikom w całym kraju.

Wraz z Wydawnictwem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Księgarnia UE uczestniczy w największych imprezach targowych branży wydawniczej: Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie nad Menem, Międzynarodowych Targach Książki w Moskwie, Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie, Krajowych Targach Książki Akademickiej ATENA, Targach Książki w Krakowie, Wrocławskich Targach Książki Naukowej.

Księgarnia UE sprowadza również na zamówienie książki anglojęzyczne.